Aruküla serverid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makaak abistajaks!

2 posters

Go down

Makaak abistajaks! Empty Makaak abistajaks!

Postitamine by Makaak Laup Okt 19 2013, 12:35

Tere Väga Austatud Aruküla roleplay Kommuun!
Olen siis Ants, (Makaak/Maksim Stone), olen 14 aastane ōpihimuline SAMPi pelaja. SAMPi hakkasin mängima 3 aaatat tagasi (vist) peale kooli lōppu sōbra (Max-i) soovitusel. Algul eriti ei mōistnud ma RPst midagi kuid tema juhatas mu ōigele teele. Nüüdseks oskan RPda vägagi detailselt. Alustasin siis sellise serveriga nagu: LiLS pärast seda kui olin aimu saanud mis on RP liikusin ma edasi Nebusse seal kogusin ma hulga mängutunde. See aasta suvel siis mu sōber leidis sellise serveri nagu Sarmo Roleplay, ning ka mina kolisin siia. Mulle meeldib selline väike armas seltskond. Nüüd kus ma olen teie hulka sattunud ja näinud teil on kord ikka väga käest ära. Valides mind administratiivi teie seis paraneb märgatavalt! Tean kõige tähtsamaid Commandeid ja olen kindel, et õpin kiiresti ja saan selle vastutusega hakkama.

Mida saate teie kui valite mind abistajaks?
Te saate endale RP oskusega,
puhta suuga,
viisaka,
lahke,
lōbusa,
abistava,
rahuliku närviga abistaja



Aktiivsus: 2-5 tundi
Mängutunnid: 0
Kogemused: Olen mänginud erinevates RP serverites peaaegu 3 aastat. Abistaja kogemused on täiesti olemas
RP-tase Ei oska seda ise öelda, aga vist 7/10

Makaak

Postituste arv : 1
Join date : 19/10/2013

Tagasi üles Go down

Makaak abistajaks! Empty Re: Makaak abistajaks!

Postitamine by No one Püh Okt 20 2013, 15:05

Valetad. RP'd sa kindlalt 3 aastat mänginud pole. 7/10 on väga vähestel inimestel Eestis. Niiet see ka "Bullshit"

No one

Postituste arv : 6
Join date : 19/10/2013

Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele