Aruküla serverid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hannes_Tammepuit

2 posters

Go down

Hannes_Tammepuit Empty Hannes_Tammepuit

Postitamine by QC Pass Esm Okt 21 2013, 13:25

Tere!
IG nimi : Hannes_Tammepuit
Miks tahaksin seda tööd? Ma sooviksin seda tööd ,et parandada natuke seda elujärge Los Santoses. Kui sa oled serveris natuke aega ja vaatad inimeste sõidustiili , hakkab sul lihtsalt paha olla. On kirjas et tuleb sõita paremal pool ja ei tohi ületada kiirust. Ja kui ma autot ostma läksin siis tuli üks vend ja andis mulle peksa. Kõike seda annab parandada. Mitte et ma nüüd kättemaksu ihkaks aga et sellista asja enam ei juhtuks. Ja hoikas tegevustel silma peal. Minu elulugu IG:Minu isa töötas politseijaoskonnas kui mina Los Santose gümnaasiumis käsin ja ema oli mul pitsabaaris müüa. Paar aastat hiljem läksin Los Santose ARK - liikluskooli ja tegin omale A ja B katekooria load. Kuid nüütseks on mul juba oma auto ja töökoht. Isa suri 2 aastat tagasi , nimelt tulistamises ja ema on Los santose vanadekodus. Minu head küljed on täpne laskmine, Kiire jooksmine ja mõistev ja arukas käitumine kuriteo tabamisel. Olen tubli autojuht ja pean kinni reeglitest . IGvanus on 24.

Vastust oodates : Hannes_Tammepuit.

QC Pass

Postituste arv : 3
Join date : 21/10/2013

Tagasi üles Go down

Hannes_Tammepuit Empty Re: Hannes_Tammepuit

Postitamine by S6berLeoP0ld Teis Okt 22 2013, 15:28

S6berLeoP0ld
S6berLeoP0ld

Postituste arv : 39
Join date : 16/09/2013
Age : 24
Asukoht : Aruküla

https://arukyla.forum.co.ee/

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele