Aruküla serverid
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darrel Cross'i avaldus

4 posters

Go down

Darrel Cross'i avaldus Empty Darrel Cross'i avaldus

Postitamine by DCross Reede Okt 11 2013, 18:14

IG Nimi: Darrel Cross
IRL : Hents
IRL Vanus: 15
Skype: henri.kipper

Miks just mina?: Ei hakka teie serveri "saladusi" avaldama aga olen pisu tuttav selle scriptiga, olen sama scriptiga serveris admin olnud. Varasem kogemus on olemas nii administraatori kui ka abi-omaniku tööde näol, eriline Scripter ja Mapper ei ole aga olen hea suhtumise, suhtlemise kui ka korraga, asi on selles, et olen tähele pannud, et teie serveris ei ole kord nii nagu ta olema peaks ja suudaksin aidata. Võin anda teile soovitusi mida teha ning võin abiks olla ka foorumis. Saaksin teid aidata serverisiseste probleemidega millest me juba serveris suhtlesime.

Kogemused: RP : SA:MP hakkasin mängima esimesest versioonist saati, rp sellest umbes 2 nädalat hiljem. Olen olnud 2 serveris abi-omanik kui ka vähemalt 4-5 serveris administraator/moderaator, kõik neist on olnud hea korra ja rp tasemega (peale hiljutise).

DCross

Postituste arv : 2
Join date : 11/10/2013

Tagasi üles Go down

Darrel Cross'i avaldus Empty Re: Darrel Cross'i avaldus

Postitamine by Rannet28 Laup Okt 12 2013, 18:59

sa sobiksid Very Happy

Rannet28

Postituste arv : 18
Join date : 02/10/2013

Tagasi üles Go down

Darrel Cross'i avaldus Empty Re: Darrel Cross'i avaldus

Postitamine by jack000 Teis Okt 15 2013, 13:54

sobib

jack000

Postituste arv : 2
Join date : 12/10/2013

Tagasi üles Go down

Darrel Cross'i avaldus Empty Re: Darrel Cross'i avaldus

Postitamine by Kristo1997 Teis Okt 15 2013, 15:45

Davai siis, teeb ära küll ju.
Ma olen tema poolt, sest ta on hästi korralik ja hea käitumisega. Ta oskab hästi rollimängu ja teab ka kõiki reegleid, kui vahest mõni ununeb, siis see ikka kohe meenub, sellessuhtes, et pole hullu, kõik eksivad -eksimine on inimlik eksole.
Siis niipalju veel, et koolist võttes siis tubli poiss eks, eeskujulik ja värkisärki, 4 jad 5 ed lendavad, hui järgi teete. Vahest mingi kahed asjad ka aga see on jumala savi, sest nagu kellel neid poleks. Nii, tegelt see kool on jumala poh, tra mingi samp on ikka ägedam kui kool ju ja see vend oskab sampi nagu faking jumala hästi ju, tra vaadake ise ja kontrollige järgi kui ei usu. Ja maitea noh, kui tahate endale head adminit või modet võikeda iganes saada endaleservusse, siis võtke vastu ta avaldus ja vsjoo.
Ühesõnaga poolt siis. Smile Very Happy

Kristo1997

Postituste arv : 1
Join date : 15/10/2013

Tagasi üles Go down

Darrel Cross'i avaldus Empty Re: Darrel Cross'i avaldus

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele